Udatné systémové požadavky pro pohodlnou hru

Pro bezproblémové a pohodlné hraní musí počítač splňovat řadu požadavků. Čím vyšší jsou specifikace PC, tím lepší je výkon hry, tím vyšší je FPS (snímky za sekundu).

Vývojáři doporučují nainstalovat Valorant na Windows 10, ve kterém hra běží maximálně stabilně bez chyb nebo s minimálními stížnostmi. Na starších verzích operačních systémů Windows 7 a 8 Valorant také funguje, ale problémů je mnohem více.

Jediným požadavkem je 64bitový Windows.

Obecné požadavky týkající se počítače, bez ohledu na výrobce a model grafické karty nebo procesoru, zahrnují:

  • množství paměti RAM (RAM nebo RAM) – 4 GB;
  • videopaměť (VRAM) – 1 GB nebo více.

Minimální systémové požadavky pro Valorant poskytují výkon 30, doporučené parametry jsou 60 a maximální jsou 144 nebo více snímků za sekundu.

Pro zajištění popsaných hodnot FPS vývojáři na oficiálních stránkách uvedli systémové požadavky, které jsou uvedeny v tabulce níže.

 Min. (30 FPS)Prům. (60 FPS)Max. (144+ FPS)
procesorIntel Core 2 Duo E8400Intel i3-4150
Intel Core i5-4460 3,2 GHz
GPUIntel HD 4000Geforce GT 730GTX 1050T

Hodnoty jsou zprůměrovány a není možné zaručit takové ukazatele pro každého, protože FPS závisí nejen na hardwarových parametrech, ale také na dalších faktorech, například na verzi Windows a dostupnosti nejnovějšího ovladače hardwaru. aktualizace.

V praxi mohou být požadavky sníženy a výkon ve hře bude nižší. Proto je možné pochopit, jaký výkon počítač vyždímá, pouze zkušeností (experimentováním). Zejména pokud PC obsahuje komponenty od jiných firem. Například procesor není Intel, ale AMD.

Pokud máte slabý počítač, můžete se softwarem udělat řadu věcí, upravit nastavení grafiky ve hře, a tím zvýšit FPS.

Požadavky se mohou v průběhu času měnit s aktualizacemi a vývojem hry. Vzhledem k tomu, že do Valorant přibývají nové lokace, postavy a optimalizační práce, vývojáři se určitě pokusí „snížit vstup“ do hry, aby byla střílečka pro hráče přístupnější. Zda bude možné snížit minimální požadavky, je velkou otázkou. Jakékoli vylepšení počítačových her vyžaduje vylepšení grafiky a dalších komponent, které přímo závisí na výkonu počítače.

sdílet s přáteli
ValorantGO.ru

Adblock
detektor