Sázení na esporty 2023

Sportovní sázení je populární zábavní formát pro lidi jakéhokoli pohlaví a věku. Přestože hlavním publikem klientů sázkových kanceláří jsou muži, postupně přibývá žen, které se zajímají i o sázení na různé sportovní události a další.

Od roku 2020 se popularita sázení na esporty rapidně zvýšila. Esports nabízí působivé množství disciplín, kterých se účastní slavné týmy i jednotliví hráči. Takové události chcete nejen sledovat, ale také tipovat vítěze.

V eSportu jsou hrdinové a hvězdy, kteří si získali oblibu u publika, kteří se snaží být v eSportu nejlepší a získávat ocenění. Ale objevují se noví hráči, mladí atleti, kteří jsou schopni porazit i ty nejviditelnější favority. Díky tomu je eSport zajímavý a vzrušující. A sázení je stále populárnější.

Chcete si vyzkoušet vkládání některých elektronických sportovních disciplín? Pak stojí za to zjistit, co je to e-sport a jak se liší od běžného formátu sportovního sázení. Dáme spoustu užitečných rad a zodpovíme ty nejzajímavější a nejdůležitější otázky.

Co je eSports

Electronic eSports je formát soutěže mezi hráči nebo týmy v různých počítačových a konzolových hrách.

Profesionální sportovci jsou stále populárnější a slavnější a někteří z nich se vyrovnají slavným sportovcům. Jedná se o relativně nový formát soutěže, který je založen na videohrách.

Komunita esportů pořádá své vlastní jedinečné turnaje, šampionáty a soutěže zaměřené na identifikaci nejlepších hráčů v různých disciplínách. Takové akce přitahují k obrazovkám neuvěřitelné množství diváků, kteří rádi sledují bitvy a také sázejí na favority.

Rozdíl mezi tradičním sportovním sázením a sázením eSports

Pokud se budeme bavit o technických nuancích sázení na eSports a tradiční sporty, nenajdete zde žádné závažné rozdíly. Jediný rozdíl spočívá v možnostech sázení, které mohou hráči využít u různých sázkových kanceláří.

Fanoušci e-sportu tak mohou přejít na web libovolné sázkové kanceláře nebo si nainstalovat aplikaci, vybrat si sekci s kybernetickými soutěžemi, najít linii zájmu a vsadit si na konkrétní událost.

Vzhledem k rychlému růstu popularity esportů začalo mnoho známých sázkových kanceláří vytvářet speciální sekce věnované tomuto formátu soutěže.

Výhodou sázení na elektronické eSporty je, že nemusíte být nutně profesionálním sportovcem, abyste samostatně porozuměli konkrétní disciplíně. Každý hráč si může hru stáhnout, hrát, hodnotit principy a schopnosti různých postav, zkoušet různé režimy a podobně. Prostřednictvím internetu je snadné najít data o týmech a kybernetických sportovcích, sledovat jejich kariéry a pochopit, jak velké jsou jejich šance na vítězství v nadcházejícím turnaji nebo na vysoké pozice v šampionátu.

Na co obvykle v eSportu sázíte?

I tento segment má své nejoblíbenější disciplíny, stejně jako tradiční sázení. Pokud mluvíme o videohrách, sázky se nejčastěji uzavírají během turnajů a šampionátů v následujících kybernetických disciplínách:

 • Counter Strike GO;
 • Dota 2
 • Valorant;
 • Volání povinnosti;
 • FIFA;
 • NBA
 • 2 K;
 • Mortal Kombat a další.

Pravidelně se konají turnaje, šampionáty a kvalifikační hry s cílem určit nejlepší týmy a kybernetické sportovce. Existují turnaje, jako je Major v CS GO, jehož vítězství je srovnatelné s triumfem na mistrovství světa ve fotbale.

Aby se týmy a e-sportovci dostali do finále hlavních turnajů eSports, procházejí výběry. Nemůžete se jen tak stát součástí špičkových turnajů. K tomu je potřeba pravidelně vyhrávat, zvyšovat si hodnocení a podobně.

Ne nadarmo existuje také pojem transfer market, kdy hráči přecházejí z jednoho týmu do druhého. Esportoví sportovci získávají sponzory, podepisují reklamní smlouvy v hodnotě mnoha milionů dolarů atd.

Výběr platformy pro sázení na eSports

Chcete-li začít sázet na své oblíbené formáty eSportů, je důležité nejprve vybrat bezpečnou a spolehlivou stránku. Jak to udělat správně?

První věc, kterou musíte udělat, je zkontrolovat dostupnost licence na webu. Sázení na nelicencované stránky je vždy obrovským rizikem, že narazíte na podvodníka a přijdete o své těžce vydělané peníze.

Druhým bodem při výběru webu je přítomnost sekce e-sportů. Pokud bude sázková kancelář věnovat dostatečnou pozornost kybernetickým sportovním soutěžím, bude zde sázení nejen zajímavé, ale také ziskové.

Chcete-li si vybrat spolehlivou stránku, přečtěte si podmínky, podívejte se na navrhované způsoby získávání výher a doplňování herního účtu. Nezapomeňte si přečíst recenze na internetu a prostudovat hodnocení konkrétní sázkové kanceláře. Vyhovují-li vám podmínky, společnost je oficiálně registrována a má platnou licenci, klidně si vsaďte první zkušební sázku a otestujte si vlastní síly v oblasti předpovědi.

Různé možnosti sázení na esporty

Možnosti sázení v segmentu e-sportů jsou velmi rozmanité a jejich počet může dosáhnout 200-300. Hodně záleží na konkrétní disciplíně, ve které si chcete práci prognostika vyzkoušet.

Odborníci však identifikují několik nejběžnějších typů sázek:

 • Exodus. Úkolem hráče je předpovědět vítěze jednotlivé hry nebo turnaje;
 • Celkový. Celkový počet vyhraných kol, map, zabití nebo jiných ukazatelů hry;
 • Handicap. Jedná se o sázku na výhodu týmu nebo zpoždění v počtu vyhraných kol, map, provedených zabití atd.;
 • Výsledky na konkrétní mapě nebo kole.

Optimálním řešením je proto vybrat si kybernetickou disciplínu, která se vám líbí, a prostudovat si na ni seznam prezentovaných typů sázek. Seznam možností sázení může záviset nejen na samotné videohře, ale také na formátu soutěže, podmínkách turnaje, počtu kybernetických sportovců a podmínkách sázkové kanceláře, kde plánujete vsadit.

Jak začít sázet na eSports: návod pro začátečníky

Pokud jste ještě nikdy nesázeli ve světě kybernetických soutěží, ale chcete si to vyzkoušet, nabízíme krátké pokyny krok za krokem pro začátečníky:

 1. nastudujte si videohru, která se vám nejvíce líbí;
 2. sledovat videa, aktuální informace o turnajích, vedení týmů;
 3. zkuste hrát na PC nebo konzoli;
 4. vyberte si legální stránku sázkové kanceláře, přes kterou můžete vsadit;
 5. prostudujte si kybernetické sportovce nebo týmy, které se turnaje zúčastní;
 6. přidělte na sázení pevnou částku, ale neobětujte mnoho peněz;
 7. učinit nejjednodušší a nejsrozumitelnější sázku;
 8. sledujte výsledek a získejte své výhry.

Začátečníci by neměli začínat se složitými typy sázek a vyhazovat peníze, které si nemůžete dovolit prohrát. Když hráč nemá žádné zkušenosti a špatně se orientuje ve sportovních disciplínách, je těžké udělat úspěšné první sázky. Proto je lepší začít s malými sázkami a jednoduchými výsledky. Předpokládejme, že silný tým hraje proti outsiderovi. A v této situaci byste neměli riskovat a sázet na zjevně slabé účastníky.

Pociťte chuť vítězství, začněte s hloubkovou analýzou eSportů a pak se naučte, jak uzavírat složité a vzrušující sázky, a přitom si co nejvíce věřit ve správnost svého rozhodnutí.

Právní status sázení eSports

Provozní řád sázkových kanceláří je stanoven prostřednictvím vnitřních předpisů a také s přihlédnutím k požadavkům a zákonům země, kde působí. Proto se doporučuje uzavírat sázky na e-sporty, stejně jako na tradiční sporty, pouze prostřednictvím legálních sázkových kanceláří.

Jak pochopit, že sázková kancelář funguje legálně? Má platnou licenci vydanou státy, které vydávají příslušná povolení. Licence konkrétních organizací jsou platné v různých zemích.

E-sport je legitimní sázkařská disciplína stejně jako fotbal, basketbal, hokej nebo box. Proto jsou takové sázky naprosto legální a kontrolují je zákony dané země. Výběrem legálních sázkových kanceláří se uživatelé nebudou muset starat o legalitu a bezpečnost. Data hráče jsou bezpečně chráněna a výhry budou připsány na účet.

Vklad a výběr: od klasických měn po kryptoměny

Sázení v segmentu eSports se technicky neliší od tradičních sportů. Hráči proto mohou využít metody dostupné na webu sázkové kanceláře k doplnění svého herního účtu a získání vydělaných peněz.

Ve většině služeb se vkládání a přijímání prostředků provádí pomocí následujících nástrojů:

 • bankovní karty;
 • převody peněz;
 • elektronické peněženky;
 • kryptoměna;
 • doplňování prostřednictvím platebních terminálů a podobně.

Segment kryptoměn se rychle rozvíjí a mnoho webů sázkových kanceláří nabízí možnost dobít si účet a vybírat výhry prostřednictvím systému Bitcoin a řady dalších typů kryptoměn. V různých zemích světa věří, že legalizace kryptoměny je nezbytná, a to bude přínosné.

Bonusy za sázení na eSports

Ne ve všech situacích musíte riskovat vlastní peníze, abyste sázeli na konkrétní typ eSportů. Oficiální sázkové kanceláře nabízejí novým i stálým hráčům příjemné bonusové odměny.

Objektivně je nejoblíbenějším typem registrační bonus. Uživatel nemusí plnit žádné požadavky ani provádět vklad – bude muset projít registrační procedurou, po které bude bonus připsán na herní účet.

Poskytují také bonusy za první vklad. Navíc výše bonusových plateb přímo závisí na částce, kterou hráč doplnil svůj herní účet. Fanoušci eSports navíc získávají bonusy k narozeninám, za věrnost, za určitý počet uzavřených sázek a tak dále.

Samotné bonusy jsou prezentovány ve formě peněz, bonusových fondů, bodů a dalších. Bonusy mají pravidla sázení vyvinutá a schválená bookmakeři. To znamená, že nemůžete získat bonus a okamžitě si vybrat cenu na svůj vlastní bankovní účet. Tato pravidla si předepisuje každá sázková kancelář, která by se měla při využívání bonusů podrobně prostudovat na webu.

Nejčastější dotazy
Kde je nejlepší sázet na eSports?
Většina předních oblíbených sázkových kanceláří otevřela sekce pro sázení na události eSports. Vybírejte proto spolehlivé a legální stránky s výhodnými nabídkami a podmínkami.
Kde začít sázet ve světě eSports?
Dobrým začátkem je prozkoumání videohry, na kterou chcete vsadit. Je lepší hrát ve videu eSports, kterému sami rozumíte.
Je možné vydělávat peníze sázením na esporty?
Ano. Ale to je těžké. Musíte podrobně porozumět disciplíně esports, sledovat nejnovější zprávy a někdy riskovat sázky.
Na jaké typy e-sportů je nejlepší sázet?
Neexistují žádné disciplíny, které by se daly nazvat objektivně přijatelné pro sázení. Doporučuje se vybrat ty, které se vám líbí a kterým můžete do detailu porozumět. Ale pokud mluvíme o popularitě, pak jsou to CS GO, FIFA, WoW, Valorant a další.
Jak zvýšit své šance na výhru?
Chcete-li to provést, musíte si prostudovat funkce videohry, dozvědět se o formátu turnaje, přečíst si informace o týmech a e-sportovcích a tak dále. Nespoléhejte jen na štěstí. Abyste byli úspěšnými sázkaři, doporučujeme vám naučit se procházet eSports, rozumět nuancím a detailům a brát v úvahu maličkosti v nadcházejících událostech.
ValorantGO.ru
Adblock
detektor